Gry online
odwiedzin:
2480

Minigolf

+ dodaj do moich gier


Twórcy ekscytującej gry zręcznościowej "Minigolf" zapraszają do gry w golfa w domowych pieleszach. Dzięki niej wyciszymy się i poprawimy koordynację, która jest główną cechą zawodowych golfistów.

Zanim ukończymy wszystkie poziomy, przyjdzie nam zmierzyć się z pomysłowymi przeszkodami, takimi jak wzgórza, spadki, ukryte pułapki, sprężyny. Na gracza czeka też wiele innych utrudnień.

Gra oferuje dwa tryby zabawy: zręcznościowy i kampanii. W pierwszym trybie naszym zadaniem jest ukończenie poziomów na tyle szybko, by zmieścić się w określonej z góry liczbie uderzeń. Drugi tryb pozbawiony jest tego ograniczenia. Jednak zbyt częste uderzenia nadal nie są zalecane: nie osiągniemy wtedy wyniku umożliwiającego dostanie się na listę najlepszych graczy.ciekawostki Minigolf:
  • 54 poziomy
  • Darmowe aktualizacje
  • Bezpłatna pomoc techniczna

wymagania sprzętowe:
PIII-750 / 128M RAM / 3D Video 32M


popularne gry:

Gwiezdny Obrońca 2

Ponad 30 rodzajów owado-podobnych statków kosmicznych uzbrojonych w nowatorskie bronie, gotowe obrócić; w pył twój pojazd. Jednak twoje umiejętności to dla nich za wiele! Swoją militarną przewagą rozgnieć; przeciwników jak robaka! Przygotuj się na ak

Gwiezdny obrońca 3

Stard Defender 3 zabiera w czasy, w których odgłosy zręcznościówek towarzyszyły każdej naszej pobudce i wystarczył kwadrans, aby doskonale bawić się przy grze komputerowej. Czy zdołasz ponownie ocalić Ziemię?

Star Defender 4

Seria Star Defender powraca w postaci powalającej na kolana czwartej części. Pokonaj licznych wrogów, ulepsz potężne działa, zbierz niszczycielskie powerupy i zmierz się z budzącymi grozę bossami!

komentarze:

nick*:

komentarz*:


* wymagane